USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca 4*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το άνετο Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca παρέχει βοήθεια με προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων, ενώ έχει άνετη τοποθεσία, μόνο 1 χλμ. από τον Εθνικό Βοτανικό Κήπο Oaxaca. Το ξενοδοχείο 4 αστέρων διαθέτει εστιατόριο αλακάρτ που σερβίρει πιάτα της τοπικής κουζίνας και είναι 8 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική της Nuestra Señora de la Soledad.

Μουσείο Σπιτιού του Juarez απέχει περίπου 400 μέτρα από αυτό το χαριτωμένο ξενοδοχείο και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Οαχάκα απέχει περίπου 20 λεπτά οδικώς. Το Capital O Parador Crespo Hotel, παρέχει πρόσβαση στο Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης της Οαχάκα, που βρίσκεται σε απόσταση 11 λεπτών με τα πόδια. Οι πελάτες μπορούν επίσης να φτάσουν στην Πλατεία Zócalo, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1,1 χλμ. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Transportes Huatulco 2000, 10 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Τα δωμάτια έχουν ηχομονωμένα παράθυρα, καθώς και γραφείο εργασίας για την άνεση των πελατών. Ορισμένα δωμάτια διαθέτουν ιδιωτικά μπάνια με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, και βλέπουν στην αυλή.

Το Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca προσφέρει ευρωπαϊκό πρωϊνό. Το ξενοδοχείο διαθέτει εστιατόριο La Ofrenda.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Gimnasio Universitario UABJO
    2,7 χλμ.
  • Tumba 105
    4,5 χλμ.
  • Museum Site of Monte Alban
    4,6 χλμ.
  • Paseo V
    3,3 χλμ.
  • Juego de Pelota Chico
    4,6 χλμ.
  • Universidad Regional del Sureste
    2,2 χλμ.
  • Tomb 7
    4,7 χλμ.
  • MM Cinemas
    3,6 χλμ.
  • Explanada Ciencias
    2,9 χλμ.
  • mercado xoxo
    4,7 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Οαχάκα
    9 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Ταράτσα
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Δάπεδο με χαλί

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πού ακριβώς βρίσκεται το άνετο Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca;

    Το άνετο Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca είναι σε περιοχή διασκέδασης, ακριβώς δίπλα σε Basilica of Our Lady of Solitude.
  • ✈

    Πόσο απέχει το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Οαχάκα από τo Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca;

    Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Οαχάκα βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca.
  • 🚗

    Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου στο άνετο Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca;

    Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του το άνετο Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca;

    Η μέση τιμή δωματίου σε τo Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca αποτελεί 22$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • ❓

    Πώς μπορώ να πληρώσω σε ξενοδοχείο;

    Οι πελάτες του ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει το άνετο ξενοδοχείο;

    Το άνετο ξενοδοχείο προσφέρει Απλό τρίκλινο δωμάτιο, Δωμάτιο με βασικές ανέσεις και Απλό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Capital O Parador Crespo Hotel, Oaxaca, Μεξικό

C. De Manuel Sabino Crespo 526, Ruta Independencia, Centro, 68000 Oaxaca De Juarez, Oax., Mexico, Oaxaca, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © oaxaca-hotels.com

All rights reserved